True crm

STANDART

Hızlı teklif verin, detaylı takip edin

True Crm Programı, pazarlama çalışmalarından sonra hızlı teklif hazırlığı ve takibi ile kullanıcıya etkili bir satış yönetimi yapabilmesini sağlar. True Crm Programı içerisinde yer alan tekliflerin hangi müşteri temsilci tarafından oluşturulduğu, takip durumun ne aşamada olduğu, geçerlilik tarihi ve bunlara benzer detayların girilebileceği alanlar olmakla birlikte oluşturulan teklifin maliyetini de anında hesaplama imkanı verir. Ayrıca teklif üzerinde, satışa dönüştü, takipte, vazgeçildi, rakip sattı gibi bilgilerin girilmesi ile aktif-pasif teklifler listesi ve ihtiyaç duyulacak analizler çıkarılabilir. True Crm Programı ile hazırlanan teklifler Word, Excel gibi programlara önceden hazırlanan teklif şablonları sayesinde çıktı alınabilir.

Satışa dönüşebilecek fikirleriniz önemli

True CRM Programı, satış fırsatları bölümü ile, müşteri bazında veya proje olarak satışa dönüştürebileceğiniz düşüncelerinizin toplandığı satış fırsatlarını takip etme imkanı tanır. Gerçekleştiğinde tek tuşla teklife aktarabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerinizin satış hedeflerini belirleyin

True CRM Programı ile müşteri temsilcilerinizin, ürün miktarı ve tutar bazında satış hedeflerini oluşturup, periyodik olarak satışa dönüşen teklifler veya faturalar ile karşılaştırmalı kontrollerini yapabilirsiniz. Satış hedeflerini aylık, üç aylık ve yıllık bazda raporlayabilirsiniz.

Modül Kapsamı:

< Pazarlama İşlemleri, Satış Yönetimi >

Firma Bilgileri, Kişi Bilgileri, Aktivite Yönetimi, İş Planı/Randevu Takibi, Kampanya Yönetimi,  Teklif Yönetimi, Prim Hesabı, Satış Hedefleri, Ürün Kartı, Sipariş İşlemleri, Personel Takibi, Doküman Yönetimi, Günlük İş Takibi, Mail, Fax, Sms, MRS ve Grafik Raporlar

Sık Sorulan Sorular

True CRM Standart Paket, pazarlama ve satış işlemlerinizi aynı anda organize etmenizi sağlar. Müşteri kayıtları oluşturma ve yapılan Aktiviteleri takip etme, pazarlama faaliyetlerinin sonucunda verilen Teklif ve Siparişlerin izlenmesi gibi, her firmanın temel pazarlama ve satış işlemlerini takip edebilecekleri pratik bir otomasyon oluşturur.

Evet, firmanızın teklif formatlarına uygun MS Word, MS Excel ve PDF yapısında şablon tasarımları ile tekliflerinizin True CRM’den otomatik çıktısını alabilirsiniz. Ayrıca program dışında hazırlamak durumunda kaldığınız teklif belgelerini sisteme doküman olarak ekleyip sistemden takibini yapabilirsiniz.

Evet, program parametrelerinde tüm bilgilerin yedeklerini otomatik alınmasını sağlayan bir yapı mevcuttur. Yedeklerin istemiş olduğunu zaman aralıkları ile, örneğin her gün öğle ve akşam saatlerinde periyodik olarak alınmasını sağlayabilirsiniz.
* Yedekleme sisteminde, veritabanının yedekleri dikkate alınmaktadır. Programa eklenen dokümanların ayrıca yedeklerinin alınması ve tüm sistemlerde olduğu gibi alınan yedeklerin belli dönemlerde kontrol edilmesi gerekmektedir.

 • Firmamız açıldığı anda ilk düşündüğümüz konulardan biri CRM sistemimizdi. Bu sistem muhasebe, stok yönetimi, lojistik ve diğer tüm konularda tek bir çatı altında çalışmalı ve herhangi bir bilgi girişi tüm sistemle entegre olmalıydı. Bu sistemi kuran ve işletmemize destek veren firma öyle bir firma olmalıydı ki; bizi anlamalı, bizi dinlemeli, ihtiyaçlarımızı tam olarak algılayabilmeli, ekibimizdeki her arkadaşımızla empati yapabilmeli ve onlara özel çözümler üretebilmeliydi. İşte tüm bu istediklerimizi Asen Yazılım’da bulduk.
  Turhan Karakaya
  Yönetim Kurulu Başkanı
 • Şirketimizde 1999 tarihinden itibaren kesintisiz olarak, teknik servis kayıtlarının tutulması, müşteri portföyü, servis analizleri, ekip takip organizasyonu, müşteri abonelik sözleşmeleri, cari, çek, banka hareketleri ve stok takibinden oluşan ön muhasebe kayıtları sorunsuz olarak True CRM programı ile yürütülmektedir. Bu kullanışlı program ve şimdiye kadar vermiş oldukları kesintisiz destek hizmetlerinden dolayı tüm Asen ekibine teşekkürlerimizi sunarız.
  Osman Dumlupınar
  Şirket Müdürü
 • Firmamız üretim, muhasebe, satış ve satış sonrası destek birimlerinin her alanının kolayca kullanabileceği TRUE CRM programının Ultimate paketini 2008 haziran ayından itibaren aktive etmiş olup, tüm bölgelerimiz arası iş akışlarını bu sistemle kontrol etmektedir. Programın kullanım kolaylığı ve iş akışının her aşamada takibi sonucu tüm birimlerdeki ve bölgeler arası işleyişi ile özellikle stok takibi için son derece verimli olup, True yazılım ekibine teşekkür ederiz.
  Tuğçe Öztürk
  Bölge Müdürü
 • Teknik Servis ve yedek parça satışlarımızın takibinde kullandığımız True Crm, yaptığımız işlerin standart takibinden çok daha fazla seçenek sunarak beklentilerimizin üstünde bir hizmet sağlamıştır. Ekiplerimizin planlaması ve koordinasyonundan performans takibine, makine arıza takibinden müşteri memnuniyetimizin arttırılmasına kadar geniş bir yelpazede True Crm’den yararlanmaktayız. Sistemsel anlamda bu başarının yanı sıra satış sonrası destekleri ile de her zaman çözüm ortağı olarak yanımızda yer almışlardır. Asen Yazılım ve True CRM sistemi ile çalışmanın doğru bir tercih olduğu bir sene sonra aldığımız veri sonuçlarından da kendini göstermiştir. Destekleri için teşekkürler.
  Aybike Erdem
  Yönetim Temsilcisi
 • KEMSAN’ ın True CRM’ i tercih etmesinin asıl sebebi programın muadillerine göre sağladığı esneklikti. Çok farklı ürünleri içinde barındıran ürün yelpazemize ve bunlar içinde değişiklik gösterebilen özelleştirilmiş çözüm önerilerimize mevcut programlar cevap veremiyordu. Programın MS Office ile çalışan dinamik yapılı entegrasyonu bu alanda bize çok yardımcı oldu. Teklif hazırlama ve müşteri ilişkileri ile ilgili True CRM’in faydalarını gözlemledik. Asen Yazılım ekibinin sağladığı anlık destek ve satış sonrası hizmetlerinden çok memnun kaldık.
  Çağın Ceyhan
  Pazarlama sorumlusu
 • Şirketimizin satış, servis, pazarlama ve muhasebe bölümleri arasındaki bilgi paylaşımını tek yerden yapabilmeyi sağlayan, geçmişi görerek gelecek planlaması yapabilmemize izin veren, müşterilerimizin kayıtlarını her daim elimizin altında tutmamızı sağlayan True CRM, şirketimizin vazgeçilmez bir parçası oldu. True CRM’ i şirketimizin bir parçası yapan Asen Yazılım ekibine çok teşekkür ederiz.
  Fırat Kaan Özyarar
  Satış Destek Uzmanı
 • Neta, ürünlerin kalitesi kadar satış sonrası hizmetler konusundaki çalışmaları ile de ön plana çıkarak bu başarı grafiğinin ivmelenmesini sağlamıştır. Bu çalışmalarda True Teknik Servis programının katkısı çok önemlidir. Sağladığı imkanlarla hem gereksiz harcanan zaman kayıplarının önüne geçmiştir, hem de sürekli iyileştirme prosesleri için gerekli olan verilere ulaşmamıza imkan vermiştir. Ayrıca satış sonrası verilen destek, bu markayı tercihimizde doğru bir iş yaptığımızı bize göstermiştir.
  Bilal Altunbaş
  Satış Sonrası Hizmetler Müdürü
 • Asen Yazılım ile 2009 yılından beri gelen, karşılıklı anlayışa dayanan, özverili ve verimli bir süreç yaşamaktayız. Eğer bu tip bir program kullanmaya karar verdiyseniz, önemli olan programın nitelikleri değil, sizin istediklerinizin program tarafından verilebilir olmasıdır. Bu da ürün sağlayıcının sizin isteklerinizi anlaması ve özverili bir biçimde çalışarak, isteklerinizi tam olarak yerine getirmeye çalışması ile sağlanabilir. Bu açıdan Asen Yazılım çalışanlarının iş disiplinlerini başarılı buluyorum. True CRM hem ekonomik olması, hem de kullanışlı olması ile artık iş hayatımızın önemli bir parçasıdır.
  Ersin SAYIN
  Mühendislik ve Satış Departmanı Ekip Lideri
 • Asen Yazılım ve True CRM ile tanışalı 2 yıldan uzun zaman oluyor. Yazılımı, firmamız ihtiyaçlarına en uygun hale getirerek bize sunan ve her “imdat!” dediğimizde telefonun diğer ucundan bize desteklerini esirgemeyen Asen Yazılım ailesine çok teşekkür ederiz.
  Beste Çomak
  Managing Coordinator
 • 2010 yılından beri True CRM yazılımını kullanıyoruz. İş takibi ve müşterilerimize yönelik raporlamalarda çok verimli sonuçlar almaktayız. Sektörel olarak perakende hizmet servisleri veren firmalar için inanılmaz avantajlı çözümler sunan bu programı herkese tavsiye ederim. Ayrıca satış sonrası ve eğitim destekleri her konuda bilinçli operatif yaklaşımları kullanıcıyı rahat ettirmektedir.
  Murat Altınkaya
  Genel Müdür