True crm web

Yıllardır kendi Windows sunucularınızda güvenle kullandığınız True CRM artık bulut mimari üzerinde.
Yeni teknolojilerin verdiği olanaklar ile web tabanlı olarak geliştirilen True CRM Web, alıştığınız pratik kullanımı ve yeni yetenekleri ile çok daha işlevsel bir kullanım keyfi sunuyor.

Kapsamı birbirinden farklı toplam 4 ayrı paket halinde kullanabileceğiniz True CRM Web,

  • CRM Web Basic paket ile müşteri kayıtlarını ve yapılan görüşmeleri
  • CRM Web Standart paket ile müşteri kayıtları, yapılan görüşmeler, teklif ve sipariş takibini,
  • Web Teknik Servis Programı ile kapsamlı teknik servis yönetimini,
  • CRM Web Profesyonel 1 ile hem CRM hem de teknik servis özelliklerini

kullanabileceğiniz bir çalışma ortamını sağlamaktadır.
Hemen şimdi demo talebinde bulunun, kısa bir süre için True CRM Web’i ücretsiz deneyin!

crm programı müşteri ilişkileri yönetimi

True CRM Web – Basic

True CRM Web ailesinin çekirdek özelliklerini içeren Web Basic paketi, müşteri kayıtları ve yapılan görüşmelerin takibi ile size ve ekibinize basit ve kullanışlı bir CRM deneyimi sunmaktadır.true crm web basic paket fiyat görseli

Müşterilerinizi, aday müşteriler ve cari müşteriler olarak iki ayrı grupta oluşturabileceğiniz bu pakette, detaylı iletişim bilgileri kaydedebileceğiniz alanlar ve müşteri grupları tanımlamak için kullanabileceğiniz özel kod bölümleri yer almaktadır. Kurumsal müşterilerinizdeki yetkili kişilerin, firma kartları ile ilişkili olarak kayıtlarını oluştururken, hem firma hem de yetkili kişiler için hatırlatma notları alabilir, görüşmeye ait dokümanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Pazarlama başlığı altında müşteriler ile yapılan aktiviteleri kayıt altında alabilirsiniz. Takip ettiğiniz görüşmeleri açık aktiviteler başlığı altında izleyebilir, tamamlanmış aktiviteler bölümünden geçmiş kayıtlarınızı inceleyebilirsiniz.
Bir müşteri görüşmesinde, firma adı, görüşülen kişi, görüşme konusu ve irtibat şekli gibi bilgileri kayıt ederken müşteri ile daha önce yapılmış görüşmeleri inceleyebilir, görüşmeye konu olan ürünleri tanımlı stok kartlarından seçebilirsiniz.

Bütün bu özelliklere ilave olarak kullanıcı yetkileri belirleme ve parametrik kullanım gibi özelleştirme alt yapısı sağlayan True CRM Web Basic paket, raporlar bölümünde değerlendirme ve analizleriniz için pratik seçenekler vermektedir.

True CRM Web – Standart

Basic paket’in içeriklerine sahip olan CRM Web Standart paket, müşteri bilgileri, görüşme kayıtları, teklif ve sipariş takibi ile satış departmanınızın ihtiyacı olabilecek tüm özellikleri kapsamaktadır.true crm web standart paket fiyat görseli 1true crm web standart paket fiyat görseli 2

Olumlu geçen görüşmelerinizi tek tuş ile teklif bölümüne geçiş yapabilir, TL veya farklı para birimleri ile satış teklifi oluşturabilirsiniz.
Firmanıza özel tasarladığımız teklif şablonları ile hazırladığınız teklifleri yazıcıdan döküm alabilir veya e-posta olarak müşterinize gönderebilirsiniz.
Ayrıca doküman ekleme, hatırlatma ve uyarı altyapısı ile kullanabildiğiniz teklif modülümüz, takipte, revize edildi, vazgeçildi, rakip sattı gibi sonuçları ile satış çalışmalarını değerlendirmenize olanak vermektedir.

Kabul edilen tekliflerinizi tek tuş ile sipariş bölümüne aktarabilirsiniz. Teklif çalışması gerekmeyen durumlarda müşteri siparişlerinizi Sipariş bölümünden giriş yapabilir, satınalma siparişlerinizi ayrıca bu bölümden oluşturup, e-posta ile tedarikçinize gönderebilirsiniz.

True Web Teknik Servis Programı

Yoğun iş temposuna uygun olarak hazırlanmış True Web Teknik Servis yazılımı ile işletmenizin tüm teknik servis organizasyonunu kolayca yönetebilir, ofis dışında olduğunuz dönemlerde tüm işleri izleyebilirsiniz.true web teknik servis programı fiyat görseli
Müşteri kayıtları ile ilişkili olarak cihaz tanımları yaparken, geçmişte bu cihaz için yapılan bütün servis işlerini görüntüleyebilir ve ekibinizin ihtiyaç halinde bu bilgiler ile ofis içinde veya sahada müşteri karşısında hazırlıklı olmasını sağlayabilirsiniz.

True Web tabanlı teknik servis programı ile cihazları kaydederken marka, model, seri numarası, montaj tarihi, garanti bitiş tarihi gibi bilgileri kayıt edebilir, cihaz ile ilgili hatırlatma notları alabilirsiniz.
Müşteri, Cihaz, Servis Fişi ilişkisi sayesinde bir cihazın ne zaman devreye alındığından, cihazın en sık yaptığı arızalara kadar gerekli bilgilere raporlar ile ulaşabilirsiniz.

Çalışanlarınıza online teknik servis programı deneyimi oluştururken, yönetici olarak sizler, ekip takip bölümünde hangi ekipte kaç iş var, hangileri tamamlanmış, hangileri beklemede gibi anlık bilgileri izleyebilir, raporlar bölümün den kritik değerlendirmelerinizi yapabilirsiniz. Servis fişlerinizi oluştururken müşteri unvanı ile birlikte, cihaz bilgisi, randevu tarihi, servis sebebi gibi bilgileri kayıt edebilirsiniz.

Sahadaki personeliniz mobil teknik servis programı avantajı ile firmanıza özel olarak tasarladığımız şablonlar sayesinde servis formunu yazıcıdan döküm alabilir veya e-posta gönderebilir.

Tamamlanan işler için yapılan çalışmaları detaylı olarak not alabilir ve servis anında kullanılan yedek parçaları kayıt edebilirsiniz. Ayrıca satış modülleri olan paketlerde bir servis fişinden sipariş veya teklif bölümüne geçiş yapabilir, servis ile ilgili dokümanlarınızı ekleyebilirsiniz.

True CRM Web – Profesyonel 1

True CRM Web Pro 1 paket, Müşteri kayıtları, yapılan görüşmeler, teklif işlemleri, sipariş takibi ve teknik servis yönetimi ile firmanızın satış işlemlerini ve teknik servis yönetimini tek program ile pratik bir şekilde yürütmenizi sağlar.

Müşteriden alınan bir cihaz siparişinin teslimat ve montaj işlemleri için tek tuş ile servis fişi oluşturabilir veya servis hizmeti sonrasında ortaya çıkan malzeme ve hizmet talebi için servis fişinden siparişe geçiş yapabilirsiniz.

true crm web pro1 paket fiyat görseli

Benzer şekilde kabul edilen bir teklifteki cihazlar için teslimat ve montaj kaydı oluştururken, servis bölümünden bakım teklifi vermek için servis fişinden teklif bölümüne geçiş yapabilirsiniz.

Kullanıcılara verdiğiniz yetkiler çerçevesinde müşteriniz ile yapılan görüşmeleri, verilen teklifleri, alınan siparişleri ve tüm teknik servis işlemlerini tek ekranda takip edilmesini sağlarken, firmanızın iş süreçlerinde kesintisiz bilgi akışı alt yapısı oluşturabilirsiniz.

Neden True CRM Web’i tercih etmeliyim?

True CRM, 1996 yılından bu güne elde edilen piyasa tecrübesi ve müşteri görüşleri ile geliştirilmektedir. Bu sayede True CRM, kullanıcılarına diğer CRM uygulamalarına kıyasla çok daha özelleştirilmiş, ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan bir CRM çözümü sunmaktadır.

True CRM Web çalışma ekranlarını, liste alanlarını ve raporları istediğiniz şekilde tasarlayabilir, farklı ara yüz ve temalar ile hem kullanıcılara özel çalışma ortamı oluşturabilir hem de firmanızın iş süreçlerine göre özelleştirebilirsiniz.
Personelinizin kullanım yetkilerini belirlerken, görülmesini istemediğiniz alanları ekran tasarımları ile ayarlayabilir veya bir modülü komple kullanıma kapatabilirsiniz.