True ürünlerindeki son kampanyalarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Demo Talebi

Online Sunum Talebi

True CRM programlarımız, içerikleri birbirinden farklı 8 ayrı paket ve bu paketlere ilave olarak 140 civarında ek modül ile satışa sunulan oldukça geniş bir projedir.

Satın almadan önce ücretsiz True CRM Programı – demo sürümünü denemek için aşağıdaki form aracılığı ile talep oluşturabilirsiniz.

Taleplerinizi en kısa sürede değerlendirebilmemiz için lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olduğunda emin olunuz, ilginize teşekkür ederiz.

Programlarımızı ücretsiz olarak incelemeniz için önerebileceğimiz yöntemlerden biri de online sunum hizmetidir. Bu yöntem, müşteri temsilcinizin dilediğiniz zaman sizi telefon ile arayarak, tercih edeceğiniz güvenli uzak bağlantı programı ile şirketimizin bilgisayarlarına bağlanıp demo programlarını incelemenizi sağlayan, aynı zamanda müşteri temsilciniz eşliğinde örnek çalışmalar yapabileceğiniz bir platformdur. Yazılımlarımızı online sunum yöntemi ile incelemek için aşağıda ürün bilgisi tercihinden sonra tanıtım şeklini online sunum istiyorum şeklinde seçmeniz yeterlidir. Müşteri temsilciniz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

* Güvenli uzak bağlantı çalışması, TeamViewer, Ammyy, Alpemix programları ile sağlanmaktadır. İlgili markaların web sitelerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu programların sunum öncesi bilgisayarınızda kurulmuş olması gerekmektedir. Firmamızdan kurulum aşamasında destek alabilirsiniz.
* TeamViewer, Ammyy, Alpemix, ilgili firmaların tescili markalarıdır.
Ürün Seçiniz:Web Tabanlı Ürünlerimiz:

Tanıtım Şeklini Seçiniz: