True crm

PRO 3

True CRM Pro 3 ile tüm kontrol sizde!

Zengin bir içeriğe sahip olan True CRM Profesyonel 3 paketi ile, pazarlama, satış, sipariş, detaylı ticari takip ve satış sonrası hizmet takibi gibi işlemler tek veritabanında entegre olarak yapılabilir.

Pazarlama ve Satış

Başarılı pazarlama ve satış operasyonu oluşturmak piyasayı, pazar yapısını ve müşterileri kapsamlı olarak anlamayı ayrıca çalışan operasyonel sistemin analizler için yeterli bilgiyi vermesini gerektirir.

True CRM Profesyonel 3 paketi, firmanın bütün organizasyonunun kapsayan geniş yetenekleri ile her departmanın ihtiyaçlarını tamamlarken tüm sistemin pazarlama ve satış departmanı için incelenmeye değer analitik veriler oluşturmasını sağlar. örneğin sevk edilen bir malın müşteri grubu veya teknik servis görevlisinin müşterinin ürün modeli hakkındaki memnuniyetini kayıt altına alması benzer mal satışları için bir fikir verebilir. Pazarlama çalışmalarının arkasından Teklif ve Sipariş takibi ile sistemin satış operasyonunu tamamlayan True CRM Profesyonel 3 paket, kabul edilmiş teklifin veya alınan siparişin mal sevkiyat ilişkisini kurarak sistemin kesintisiz yürütülmesini sağlar.

Teknik Servis Yönetimi

True CRM profesyonel 3 paket, satışı tamamlanmış cihazların bütün teslimat verileri ile sipariş aşamasından teknik servis bölümüne geçişlerini yapar. Teknik servis departmanı cihazın montaj ve servis aşamasında ihtiyaç duyacağı teslim yeri, montaj şekli, tahsilat yöntemi, yetkili kişi bilgileri gibi konular üzerinde vakit kaybetmeden işin tamamlanmasını sağlar.

True CRM Profesyonel 3 paket, standart teknik servis hizmetlerinin yanında, cihazların bakım onarım işlemlerinde parça tekliflerinin sistem üzerinden oluşturulması, senelik bakım tekiflerinin sistemden hazırlanması gibi avantajlı yönleri ile teknik servis departmanının işlemlerini hızlandırır.

Ticari işlemler (Ön Muhasebe)

True CRM Profesyonel 3 paket Pazarlama, Satış ve Teknik Servis organizasyonunuz ile birlikte ticari kayıtlarınızı takip edebileceğiniz başarılı bir alt yapı sunar. Küçük ölçekte ve kurumsal müşteri sınıfındaki tüm işletmelerin beklentileri göz önüne alınarak geliştirilmiş, ön muhasebe işlemlerini ve iş akışını pratik bir şekilde takip edebileceğiniz bu bölümde, müşteri ile ilgili tüm ticari kayıtlar yetki verilmiş kullanıcılar tarafından takip edilebilir.

True CRM Profesyonel 3 paket, ön muhasebe uygulamaları ile firma organizasyonunda işin başladığı noktadan tamamlandığı bölüme kadar tam bir bütünlük için de çalışmayı sağlar. Müşteri görüşmeleri ile başlayan ilk kontaklar (Pazarlama, Aktivite), Teklif ve Sipariş (Satış) takibine aktarılır. Kabul edilmiş Teklif ve Sipariş işlemleri Sevkiyat aşaması ile (İrsaliye-Fatura) tamamlanır. Ürünleri teslim edilmiş olan müşterinin tahsilat takibi ile işlemler sonuçlanır.(Nakit İşlemler, Banka Hareketleri, Çek-Senet, Kredi Kartı Takibi)

Modül Kapsamı:

< Pazarlama İşlemleri, Satış Yönetimi, Ticari İşlemler, Teknik Servis Yönetimi >

Firma Bilgileri, Kişi Bilgileri, Aktivite Yönetimi, İş Planı/Randevu Takibi, Kampanya Yönetimi,  Teklif Yönetimi, Prim Hesabı, Satış Hedefleri, Ürün Kartı, Sipariş İşlemleri, Personel Takibi, Doküman Yönetimi, Günlük İş Takibi, Mail, Fax, Sms

İrsaliye Takibi, Stok Sayım İşlemleri, Fatura Takibi, Cari Hareket İşlemleri, Banka Takibi, Kredi Kartı Takibi, Kasa Takibi, Nakit Akışı, Çek İşlemleri, Stok Maliyet Takibi

Ekip Takip, Ekip Yetkilendirme İşlemleri, Servis Fişi, Sistem (Cihaz) Kartı, Bakım Takibi, Kullanılan Malzeme Takibi, Garanti Takibi, MRS ve Grafik Raporlar

Sık Sorulan Sorular

Firmanızda Pazarlama ve Satış, Satış Sonrası Teknik Servis ve Ticari işlemlerin yürütüldüğü muhasebe departmanı için ihtiyacınız olan yazılımı True CRM Profesyonel 3 paket kapsamında bulabilirsiniz. True CRM ailesinin diğer modülleri ile destekleyebileceğiniz pro3 paket planladığınız şirket otomasyonunuz için en ideal sistem çözümüdür.

True CRM altyapısı Ekranlar, listeler, kayıt alanları ve raporlar üzerinde ihtiyaca göre özelleştirme imkanı içerir. Bir ekran görüntüsünde başlıklar ve alanlar üzerinde değişiklik yapılabilir veya pasif konuma getirilebilir. Listelerde ve raporlarda istenen başlıklara göre sıralama yapılabilir veya bazı başlıklar pasif edilebilir.

True CRM programına resim, çizim, video ve ses dosyaları, Word ve Excel dosyaları gibi dokümanlarınızı ekleyebilirsiniz. Kayıt doküman ilişkisi sayesinde örneğin farklı ortamda oluşturduğunuz bir proje teklifini, teklif bölümüne ekleyebilir, onarım öncesi cihaz resmini teknik servis formu ile ilişkilendirebilirsiniz.

 • Firmamız açıldığı anda ilk düşündüğümüz konulardan biri CRM sistemimizdi. Bu sistem muhasebe, stok yönetimi, lojistik ve diğer tüm konularda tek bir çatı altında çalışmalı ve herhangi bir bilgi girişi tüm sistemle entegre olmalıydı. Bu sistemi kuran ve işletmemize destek veren firma öyle bir firma olmalıydı ki; bizi anlamalı, bizi dinlemeli, ihtiyaçlarımızı tam olarak algılayabilmeli, ekibimizdeki her arkadaşımızla empati yapabilmeli ve onlara özel çözümler üretebilmeliydi. İşte tüm bu istediklerimizi Asen Yazılım’da bulduk.
  Turhan Karakaya
  Yönetim Kurulu Başkanı
 • Şirketimizde 1999 tarihinden itibaren kesintisiz olarak, teknik servis kayıtlarının tutulması, müşteri portföyü, servis analizleri, ekip takip organizasyonu, müşteri abonelik sözleşmeleri, cari, çek, banka hareketleri ve stok takibinden oluşan ön muhasebe kayıtları sorunsuz olarak True CRM programı ile yürütülmektedir. Bu kullanışlı program ve şimdiye kadar vermiş oldukları kesintisiz destek hizmetlerinden dolayı tüm Asen ekibine teşekkürlerimizi sunarız.
  Osman Dumlupınar
  Şirket Müdürü
 • Firmamız üretim, muhasebe, satış ve satış sonrası destek birimlerinin her alanının kolayca kullanabileceği TRUE CRM programının Ultimate paketini 2008 haziran ayından itibaren aktive etmiş olup, tüm bölgelerimiz arası iş akışlarını bu sistemle kontrol etmektedir. Programın kullanım kolaylığı ve iş akışının her aşamada takibi sonucu tüm birimlerdeki ve bölgeler arası işleyişi ile özellikle stok takibi için son derece verimli olup, True yazılım ekibine teşekkür ederiz.
  Tuğçe Öztürk
  Bölge Müdürü
 • Teknik Servis ve yedek parça satışlarımızın takibinde kullandığımız True Crm, yaptığımız işlerin standart takibinden çok daha fazla seçenek sunarak beklentilerimizin üstünde bir hizmet sağlamıştır. Ekiplerimizin planlaması ve koordinasyonundan performans takibine, makine arıza takibinden müşteri memnuniyetimizin arttırılmasına kadar geniş bir yelpazede True Crm’den yararlanmaktayız. Sistemsel anlamda bu başarının yanı sıra satış sonrası destekleri ile de her zaman çözüm ortağı olarak yanımızda yer almışlardır. Asen Yazılım ve True CRM sistemi ile çalışmanın doğru bir tercih olduğu bir sene sonra aldığımız veri sonuçlarından da kendini göstermiştir. Destekleri için teşekkürler.
  Aybike Erdem
  Yönetim Temsilcisi
 • KEMSAN’ ın True CRM’ i tercih etmesinin asıl sebebi programın muadillerine göre sağladığı esneklikti. Çok farklı ürünleri içinde barındıran ürün yelpazemize ve bunlar içinde değişiklik gösterebilen özelleştirilmiş çözüm önerilerimize mevcut programlar cevap veremiyordu. Programın MS Office ile çalışan dinamik yapılı entegrasyonu bu alanda bize çok yardımcı oldu. Teklif hazırlama ve müşteri ilişkileri ile ilgili True CRM’in faydalarını gözlemledik. Asen Yazılım ekibinin sağladığı anlık destek ve satış sonrası hizmetlerinden çok memnun kaldık.
  Çağın Ceyhan
  Pazarlama sorumlusu
 • Şirketimizin satış, servis, pazarlama ve muhasebe bölümleri arasındaki bilgi paylaşımını tek yerden yapabilmeyi sağlayan, geçmişi görerek gelecek planlaması yapabilmemize izin veren, müşterilerimizin kayıtlarını her daim elimizin altında tutmamızı sağlayan True CRM, şirketimizin vazgeçilmez bir parçası oldu. True CRM’ i şirketimizin bir parçası yapan Asen Yazılım ekibine çok teşekkür ederiz.
  Fırat Kaan Özyarar
  Satış Destek Uzmanı
 • Neta, ürünlerin kalitesi kadar satış sonrası hizmetler konusundaki çalışmaları ile de ön plana çıkarak bu başarı grafiğinin ivmelenmesini sağlamıştır. Bu çalışmalarda True Teknik Servis programının katkısı çok önemlidir. Sağladığı imkanlarla hem gereksiz harcanan zaman kayıplarının önüne geçmiştir, hem de sürekli iyileştirme prosesleri için gerekli olan verilere ulaşmamıza imkan vermiştir. Ayrıca satış sonrası verilen destek, bu markayı tercihimizde doğru bir iş yaptığımızı bize göstermiştir.
  Bilal Altunbaş
  Satış Sonrası Hizmetler Müdürü
 • Asen Yazılım ile 2009 yılından beri gelen, karşılıklı anlayışa dayanan, özverili ve verimli bir süreç yaşamaktayız. Eğer bu tip bir program kullanmaya karar verdiyseniz, önemli olan programın nitelikleri değil, sizin istediklerinizin program tarafından verilebilir olmasıdır. Bu da ürün sağlayıcının sizin isteklerinizi anlaması ve özverili bir biçimde çalışarak, isteklerinizi tam olarak yerine getirmeye çalışması ile sağlanabilir. Bu açıdan Asen Yazılım çalışanlarının iş disiplinlerini başarılı buluyorum. True CRM hem ekonomik olması, hem de kullanışlı olması ile artık iş hayatımızın önemli bir parçasıdır.
  Ersin SAYIN
  Mühendislik ve Satış Departmanı Ekip Lideri
 • Asen Yazılım ve True CRM ile tanışalı 2 yıldan uzun zaman oluyor. Yazılımı, firmamız ihtiyaçlarına en uygun hale getirerek bize sunan ve her “imdat!” dediğimizde telefonun diğer ucundan bize desteklerini esirgemeyen Asen Yazılım ailesine çok teşekkür ederiz.
  Beste Çomak
  Managing Coordinator
 • 2010 yılından beri True CRM yazılımını kullanıyoruz. İş takibi ve müşterilerimize yönelik raporlamalarda çok verimli sonuçlar almaktayız. Sektörel olarak perakende hizmet servisleri veren firmalar için inanılmaz avantajlı çözümler sunan bu programı herkese tavsiye ederim. Ayrıca satış sonrası ve eğitim destekleri her konuda bilinçli operatif yaklaşımları kullanıcıyı rahat ettirmektedir.
  Murat Altınkaya
  Genel Müdür