True crm

PRO 2S

Pro 2S farkı!

True CRM Pro 2S ile şirketinizin teknik servis yönetimini ve ticari takibini tek programla yürütebilirsiniz.

Teknik servis takibiniz ve ön muhasebeniz tek ekranda

Stok takibi başta olmak üzere irsaliye-fatura işlemleri, kasa, banka, çek, senet, kredi kartı gibi mali işlemleri, borç alacak takibi ve her ihtiyacınıza cevap veren zengin rapor seçenekleri ile şirketinizin yoğun teknik servis işlemlerini ile aynı ekranda takip etmek, işletmenize aradığınız pratikliği kazandıracaktır.

Servis çağrısının kaydı oluşturulurken müşteri ile geçmişte yapılan temasları, verilen servisleri, cihaz bilgilerini, cihaz üzerinde değişen parçaları ve verilen fiyatları görebildiğiniz gibi alınan tahsilatları, kalan bakiyeleri tek ekranda izleyebilir, müşteriye ait özel notların uyarıları ile kullanıcıları yönlendirebilirsiniz.

Merkez deponuza ilave olarak farklı lokasyondaki depoların ve araçlarda bulunan yedek parçaların takibini yapabildiğiniz gibi depolar arası malzeme transferi yapabilir ve satışları ilgili depodan veya araçtan direk gerçekleştirebilirsiniz.
Stok kartlarınızı malzeme, paket veya hizmet kartları şeklinde oluşturabilir, anlık stok bakiyelerini ve kritik stok seviyelerin izleyebilir, dokuman yönetimi ile ürün resimlerini ve teknik belgelerini stok kartları ile ilişkilendirebilirsiniz.

Personel prim takibi yapabilir, alınan avansları, ay sonu kalan maaş bakiyelerini görebilirsiniz.

Mobil Çözümler ile Daha da Güçlü

True Mobil çözümler ile şirketinize etkili hareket kabiliyeti kazandırabilirsiniz. Sahadaki personelin cep telefonu veya tablet cihazlar ile online sistemden faydalanmasını sağlayabileceğiniz gibi ofis ortamındaki kullanıcıların sahadaki personel ile servis bilgisi paylaşma, iş yönlendirme ve yapılan işlerin sonuçlarını anlık izleyebilmelerine imkan sağlarsınız.

Modül Kapsamı:

< Teknik Servis Yönetimi, Ön Muhasebe >

Firma Bilgileri, Kişi Bilgileri, Ekip Takip, Ekip Yetkilendirme İşlemleri, Servis Fişi, Sistem (Cihaz) Kartı, Bakım Takibi, Kullanılan Malzeme Takibi, Garanti Takibi,
Personel Takibi, Doküman Yönetimi, Günlük İş Takibi, Mail, Fax, Sms,

İrsaliye Takibi, Stok Sayım İşlemleri, Fatura Takibi, Cari Hareket İşlemleri, Banka Takibi, Kredi Kartı Takibi, Kasa Takibi, Nakit Akışı, Çek/Senet İşlemleri, MRS ve Grafik Raporlar

Sık Sorulan Sorular

Teknik Servis kayıtları ile tüm ön muhasebe işlemlerini aynı sistemde takip etmek ve rakiplerinizden bir adım öne geçmek istiyorsanız, 1996 yılından bu güne gelen uzun ve ciddi saha tecrübesi ve arkasındaki güçlü hizmet kadrosunu ile vereceğiniz en doğru karar, True CRM Pro2 S’i tercih etmek olacaktır.

Evet, True CRM programlarında kullanıcı sayınızı istediğiniz zaman artırabilirsiniz.

True CRM programlarında tüm kayıtlar MS SQL veritabanı da tutulmakta ayrıca sisteme eklenen dokümanlar klasör yapısı ile arşivlenmektedir. Öncelikle sistemin otomatik olarak aldığı veritabanı yedeklerinin ve kullanıcı kontrolünde alınan doküman yedeklerinin periyodik olarak kontrol edilmesi çok önemlidir.
Kullanıcı bilgisayarlarının virüs ve zararlı yazılımlara karşı ek programlar ile desteklenmesi, internet ortamına açık olan sistemlerin mutlaka güvenlik duvarı yazılımları veya donanımları ile korunması gerekir.

 • Firmamız açıldığı anda ilk düşündüğümüz konulardan biri CRM sistemimizdi. Bu sistem muhasebe, stok yönetimi, lojistik ve diğer tüm konularda tek bir çatı altında çalışmalı ve herhangi bir bilgi girişi tüm sistemle entegre olmalıydı. Bu sistemi kuran ve işletmemize destek veren firma öyle bir firma olmalıydı ki; bizi anlamalı, bizi dinlemeli, ihtiyaçlarımızı tam olarak algılayabilmeli, ekibimizdeki her arkadaşımızla empati yapabilmeli ve onlara özel çözümler üretebilmeliydi. İşte tüm bu istediklerimizi Asen Yazılım’da bulduk.
  Turhan Karakaya
  Yönetim Kurulu Başkanı
 • Şirketimizde 1999 tarihinden itibaren kesintisiz olarak, teknik servis kayıtlarının tutulması, müşteri portföyü, servis analizleri, ekip takip organizasyonu, müşteri abonelik sözleşmeleri, cari, çek, banka hareketleri ve stok takibinden oluşan ön muhasebe kayıtları sorunsuz olarak True CRM programı ile yürütülmektedir. Bu kullanışlı program ve şimdiye kadar vermiş oldukları kesintisiz destek hizmetlerinden dolayı tüm Asen ekibine teşekkürlerimizi sunarız.
  Osman Dumlupınar
  Şirket Müdürü
 • Firmamız üretim, muhasebe, satış ve satış sonrası destek birimlerinin her alanının kolayca kullanabileceği TRUE CRM programının Ultimate paketini 2008 haziran ayından itibaren aktive etmiş olup, tüm bölgelerimiz arası iş akışlarını bu sistemle kontrol etmektedir. Programın kullanım kolaylığı ve iş akışının her aşamada takibi sonucu tüm birimlerdeki ve bölgeler arası işleyişi ile özellikle stok takibi için son derece verimli olup, True yazılım ekibine teşekkür ederiz.
  Tuğçe Öztürk
  Bölge Müdürü
 • Teknik Servis ve yedek parça satışlarımızın takibinde kullandığımız True Crm, yaptığımız işlerin standart takibinden çok daha fazla seçenek sunarak beklentilerimizin üstünde bir hizmet sağlamıştır. Ekiplerimizin planlaması ve koordinasyonundan performans takibine, makine arıza takibinden müşteri memnuniyetimizin arttırılmasına kadar geniş bir yelpazede True Crm’den yararlanmaktayız. Sistemsel anlamda bu başarının yanı sıra satış sonrası destekleri ile de her zaman çözüm ortağı olarak yanımızda yer almışlardır. Asen Yazılım ve True CRM sistemi ile çalışmanın doğru bir tercih olduğu bir sene sonra aldığımız veri sonuçlarından da kendini göstermiştir. Destekleri için teşekkürler.
  Aybike Erdem
  Yönetim Temsilcisi
 • KEMSAN’ ın True CRM’ i tercih etmesinin asıl sebebi programın muadillerine göre sağladığı esneklikti. Çok farklı ürünleri içinde barındıran ürün yelpazemize ve bunlar içinde değişiklik gösterebilen özelleştirilmiş çözüm önerilerimize mevcut programlar cevap veremiyordu. Programın MS Office ile çalışan dinamik yapılı entegrasyonu bu alanda bize çok yardımcı oldu. Teklif hazırlama ve müşteri ilişkileri ile ilgili True CRM’in faydalarını gözlemledik. Asen Yazılım ekibinin sağladığı anlık destek ve satış sonrası hizmetlerinden çok memnun kaldık.
  Çağın Ceyhan
  Pazarlama sorumlusu
 • Şirketimizin satış, servis, pazarlama ve muhasebe bölümleri arasındaki bilgi paylaşımını tek yerden yapabilmeyi sağlayan, geçmişi görerek gelecek planlaması yapabilmemize izin veren, müşterilerimizin kayıtlarını her daim elimizin altında tutmamızı sağlayan True CRM, şirketimizin vazgeçilmez bir parçası oldu. True CRM’ i şirketimizin bir parçası yapan Asen Yazılım ekibine çok teşekkür ederiz.
  Fırat Kaan Özyarar
  Satış Destek Uzmanı
 • Neta, ürünlerin kalitesi kadar satış sonrası hizmetler konusundaki çalışmaları ile de ön plana çıkarak bu başarı grafiğinin ivmelenmesini sağlamıştır. Bu çalışmalarda True Teknik Servis programının katkısı çok önemlidir. Sağladığı imkanlarla hem gereksiz harcanan zaman kayıplarının önüne geçmiştir, hem de sürekli iyileştirme prosesleri için gerekli olan verilere ulaşmamıza imkan vermiştir. Ayrıca satış sonrası verilen destek, bu markayı tercihimizde doğru bir iş yaptığımızı bize göstermiştir.
  Bilal Altunbaş
  Satış Sonrası Hizmetler Müdürü
 • Asen Yazılım ile 2009 yılından beri gelen, karşılıklı anlayışa dayanan, özverili ve verimli bir süreç yaşamaktayız. Eğer bu tip bir program kullanmaya karar verdiyseniz, önemli olan programın nitelikleri değil, sizin istediklerinizin program tarafından verilebilir olmasıdır. Bu da ürün sağlayıcının sizin isteklerinizi anlaması ve özverili bir biçimde çalışarak, isteklerinizi tam olarak yerine getirmeye çalışması ile sağlanabilir. Bu açıdan Asen Yazılım çalışanlarının iş disiplinlerini başarılı buluyorum. True CRM hem ekonomik olması, hem de kullanışlı olması ile artık iş hayatımızın önemli bir parçasıdır.
  Ersin SAYIN
  Mühendislik ve Satış Departmanı Ekip Lideri
 • Asen Yazılım ve True CRM ile tanışalı 2 yıldan uzun zaman oluyor. Yazılımı, firmamız ihtiyaçlarına en uygun hale getirerek bize sunan ve her “imdat!” dediğimizde telefonun diğer ucundan bize desteklerini esirgemeyen Asen Yazılım ailesine çok teşekkür ederiz.
  Beste Çomak
  Managing Coordinator
 • 2010 yılından beri True CRM yazılımını kullanıyoruz. İş takibi ve müşterilerimize yönelik raporlamalarda çok verimli sonuçlar almaktayız. Sektörel olarak perakende hizmet servisleri veren firmalar için inanılmaz avantajlı çözümler sunan bu programı herkese tavsiye ederim. Ayrıca satış sonrası ve eğitim destekleri her konuda bilinçli operatif yaklaşımları kullanıcıyı rahat ettirmektedir.
  Murat Altınkaya
  Genel Müdür