True crm

PRO 2

Pro 2 farkı!

True CRM Standart paketin bütün özelliklerini kapsayan True CRM Pro 2, firmaların pazarlama ve satış uygulamaları ile beraber ticari işlemlerini de tek otomasyonda yürütmesi amacı ile geliştirilmiştir.

Satış yapıldı, teslimat ne durumda?

True CRM Pro 2 otomasyonunda, müşterinin verilen teklifi kabul etmesi ile başlayan sipariş takip aşamaları detaylı olarak takip edilebilir. Sipariş, teklif ekranından tek bir işlem ile sipariş ekranına aktırılabilirken aynı zamanda teklif ekranında belirtilen teslim tarihi, sevk yeri, ödeme şekli, ilgili kişi gibi bilgiler otomatik olarak sipariş ekranına gelir. Siparişler bir bütün olarak takip edilebildiği gibi, ürün bazında ayrıca izlenebilmesi sayesinde, temin edilecek veya stoktan verilecek ürün yönetiminde kullanıcıya pratik bir takip sistemi oluşturur.

Teslimata hazır olan siparişlerin tek bir işlem ile irsaliye veya fatura sistemine aktarılması sayesinde muhasebe tarafında ayrıca bir çalışma yapılmasına gerek kalmadan, hazır olan evrakların yazıcı çıktıları alınabilir.

Bakiyeler sıkı takipte

Teslimatların yapılmasından sonra gerçekleşen nakit, çek, banka veya kredi kartı tahsilatları sistemde kaydedilebilir. Cari ekstreler ve genel müşteri bakiye raporları takip edilebilir. Ayrıntılı tahsilat raporları ile fatura vadesi bazında bakiye takibi yapılabilir. Yapılan bütün işlemler, sistemde yetki verilmiş kullanıcılar tarafından ayrıca tek ekranda izlenebildiği için, muhasebe yetkilileri ile beraber, satış temsilcileri de yaptıkları satışların gerçekleşen veya bekleyen tahsilatlarını ayrıca takip edebilirler.

Modül Kapsamı:

< Pazarlama İşlemleri, Satış Yönetimi, Ticari İşlemler >

Firma Bilgileri, Kişi Bilgileri, Aktivite Yönetimi, İş Planı/Randevu Takibi, Kampanya Yönetimi, Teklif Yönetimi, Prim Hesabı, Satış Hedefleri, Ürün Kartı, Sipariş İşlemleri, Personel Takibi, Doküman Yönetimi, Günlük İş Takibi, Mail, Fax, Sms

İrsaliye Takibi, Stok Sayım İşlemleri, Fatura Takibi, Cari Hareket İşlemleri, Banka Takibi, Kredi Kartı Takibi, Kasa Takibi, Nakit Akışı, Çek İşlemleri, MRS ve Grafik Raporlar

Sık Sorulan Sorular

True CRM profesyonel 2 paket, Pazarlama, Satış ve Ön Muhasebe işlemlerini kapsayan yetenekleri ile farklı programlara ihtiyaç duymadan tüm beklentilerinizi karşılayacak pratik bir üründür.
Pazarlama bölümünde başlayan müşteri görüşmelerini, teklif ve sipariş aşamaları ile takip edebilir, teslim edilen ürün ve hizmetler için tahsilat takibi yapabilirsiniz. Nakit, Banka, Çek/Senet, Kredi kartı gibi mali hareket kayıtları ve kullanışlı rapor seçenekleri ile True CRM profesyonel 2 paket işletmenizin tüm otomasyon ihtiyacını karşılayacak şekilde geliştirilmiştir.

Evet, True CRM 4 para birimi üzerinden cari işlem takibi yapabildiği gibi günlük kurların otomatik olarak merkez bankasından çekerek sisteme kayıt eder. Teklif, Sipariş, Fatura, Cari hareketler gibi bölümlerde kullanıcılar işlem sırasında otomatik gelen günlük kur bilgisini kullanabilir veya değiştirerek farklı bir kur fiyatı girişi yapabilir. Ayrıca geçmişe dönük kur bilgilerinin arşivlendiği sistemde cari ekstreler ve raporlarda 4 para birimine göre takip edilebilir.

Evet, modül bazında kullanıma kapatma özelliği dışında, kullanıma açık olan modüller üzerinde kayıt girişi, düzeltme ve iptal yetkileri ayrı ayrı belirlenebilir. Ekranlar üzerinde belirlenen alanların örneğin, bir cari kartın özel kod bilgisinin, yetkili kullanıcı dışında bilgi girişi yapılması, girilen bilginin değiştirilmesi veya silinmesi engellenebilir.
Müşteri talebine göre bu pakete ek olarak kayıt düzeltme ve iptal yetkisinin üst kullanıcıya onaya gönderilmesi yöntemi ile kayıt bazında yetkilendirme seçeneğinin uygulanması da mümkündür.

 • Firmamız açıldığı anda ilk düşündüğümüz konulardan biri CRM sistemimizdi. Bu sistem muhasebe, stok yönetimi, lojistik ve diğer tüm konularda tek bir çatı altında çalışmalı ve herhangi bir bilgi girişi tüm sistemle entegre olmalıydı. Bu sistemi kuran ve işletmemize destek veren firma öyle bir firma olmalıydı ki; bizi anlamalı, bizi dinlemeli, ihtiyaçlarımızı tam olarak algılayabilmeli, ekibimizdeki her arkadaşımızla empati yapabilmeli ve onlara özel çözümler üretebilmeliydi. İşte tüm bu istediklerimizi Asen Yazılım’da bulduk.
  Turhan Karakaya
  Yönetim Kurulu Başkanı
 • Şirketimizde 1999 tarihinden itibaren kesintisiz olarak, teknik servis kayıtlarının tutulması, müşteri portföyü, servis analizleri, ekip takip organizasyonu, müşteri abonelik sözleşmeleri, cari, çek, banka hareketleri ve stok takibinden oluşan ön muhasebe kayıtları sorunsuz olarak True CRM programı ile yürütülmektedir. Bu kullanışlı program ve şimdiye kadar vermiş oldukları kesintisiz destek hizmetlerinden dolayı tüm Asen ekibine teşekkürlerimizi sunarız.
  Osman Dumlupınar
  Şirket Müdürü
 • Firmamız üretim, muhasebe, satış ve satış sonrası destek birimlerinin her alanının kolayca kullanabileceği TRUE CRM programının Ultimate paketini 2008 haziran ayından itibaren aktive etmiş olup, tüm bölgelerimiz arası iş akışlarını bu sistemle kontrol etmektedir. Programın kullanım kolaylığı ve iş akışının her aşamada takibi sonucu tüm birimlerdeki ve bölgeler arası işleyişi ile özellikle stok takibi için son derece verimli olup, True yazılım ekibine teşekkür ederiz.
  Tuğçe Öztürk
  Bölge Müdürü
 • Teknik Servis ve yedek parça satışlarımızın takibinde kullandığımız True Crm, yaptığımız işlerin standart takibinden çok daha fazla seçenek sunarak beklentilerimizin üstünde bir hizmet sağlamıştır. Ekiplerimizin planlaması ve koordinasyonundan performans takibine, makine arıza takibinden müşteri memnuniyetimizin arttırılmasına kadar geniş bir yelpazede True Crm’den yararlanmaktayız. Sistemsel anlamda bu başarının yanı sıra satış sonrası destekleri ile de her zaman çözüm ortağı olarak yanımızda yer almışlardır. Asen Yazılım ve True CRM sistemi ile çalışmanın doğru bir tercih olduğu bir sene sonra aldığımız veri sonuçlarından da kendini göstermiştir. Destekleri için teşekkürler.
  Aybike Erdem
  Yönetim Temsilcisi
 • KEMSAN’ ın True CRM’ i tercih etmesinin asıl sebebi programın muadillerine göre sağladığı esneklikti. Çok farklı ürünleri içinde barındıran ürün yelpazemize ve bunlar içinde değişiklik gösterebilen özelleştirilmiş çözüm önerilerimize mevcut programlar cevap veremiyordu. Programın MS Office ile çalışan dinamik yapılı entegrasyonu bu alanda bize çok yardımcı oldu. Teklif hazırlama ve müşteri ilişkileri ile ilgili True CRM’in faydalarını gözlemledik. Asen Yazılım ekibinin sağladığı anlık destek ve satış sonrası hizmetlerinden çok memnun kaldık.
  Çağın Ceyhan
  Pazarlama sorumlusu
 • Şirketimizin satış, servis, pazarlama ve muhasebe bölümleri arasındaki bilgi paylaşımını tek yerden yapabilmeyi sağlayan, geçmişi görerek gelecek planlaması yapabilmemize izin veren, müşterilerimizin kayıtlarını her daim elimizin altında tutmamızı sağlayan True CRM, şirketimizin vazgeçilmez bir parçası oldu. True CRM’ i şirketimizin bir parçası yapan Asen Yazılım ekibine çok teşekkür ederiz.
  Fırat Kaan Özyarar
  Satış Destek Uzmanı
 • Neta, ürünlerin kalitesi kadar satış sonrası hizmetler konusundaki çalışmaları ile de ön plana çıkarak bu başarı grafiğinin ivmelenmesini sağlamıştır. Bu çalışmalarda True Teknik Servis programının katkısı çok önemlidir. Sağladığı imkanlarla hem gereksiz harcanan zaman kayıplarının önüne geçmiştir, hem de sürekli iyileştirme prosesleri için gerekli olan verilere ulaşmamıza imkan vermiştir. Ayrıca satış sonrası verilen destek, bu markayı tercihimizde doğru bir iş yaptığımızı bize göstermiştir.
  Bilal Altunbaş
  Satış Sonrası Hizmetler Müdürü
 • Asen Yazılım ile 2009 yılından beri gelen, karşılıklı anlayışa dayanan, özverili ve verimli bir süreç yaşamaktayız. Eğer bu tip bir program kullanmaya karar verdiyseniz, önemli olan programın nitelikleri değil, sizin istediklerinizin program tarafından verilebilir olmasıdır. Bu da ürün sağlayıcının sizin isteklerinizi anlaması ve özverili bir biçimde çalışarak, isteklerinizi tam olarak yerine getirmeye çalışması ile sağlanabilir. Bu açıdan Asen Yazılım çalışanlarının iş disiplinlerini başarılı buluyorum. True CRM hem ekonomik olması, hem de kullanışlı olması ile artık iş hayatımızın önemli bir parçasıdır.
  Ersin SAYIN
  Mühendislik ve Satış Departmanı Ekip Lideri
 • Asen Yazılım ve True CRM ile tanışalı 2 yıldan uzun zaman oluyor. Yazılımı, firmamız ihtiyaçlarına en uygun hale getirerek bize sunan ve her “imdat!” dediğimizde telefonun diğer ucundan bize desteklerini esirgemeyen Asen Yazılım ailesine çok teşekkür ederiz.
  Beste Çomak
  Managing Coordinator
 • 2010 yılından beri True CRM yazılımını kullanıyoruz. İş takibi ve müşterilerimize yönelik raporlamalarda çok verimli sonuçlar almaktayız. Sektörel olarak perakende hizmet servisleri veren firmalar için inanılmaz avantajlı çözümler sunan bu programı herkese tavsiye ederim. Ayrıca satış sonrası ve eğitim destekleri her konuda bilinçli operatif yaklaşımları kullanıcıyı rahat ettirmektedir.
  Murat Altınkaya
  Genel Müdür