True crm

PRO 1

Pro 1 farkı!

True CRM Standart paketin bütün özelliklerini kapsayan True CRM Pro 1, pazarlama ve satış uygulamalarının yanında, satış sonrası ürün desteği veren firmalar için geliştirilmiştir.

Yeni müşteri için cihaz satış teklifi, mevcut müşteri için bakım teklifi

True CRM Pro 1, cihaz veya sistem satışı yapan firmalarda, satış aşamasından sonra periyodik olarak yapılması gereken bakım ve teknik servis takibi için verimli bir çalışma ortamı sağlar. Satışı yapılan cihazların detaylı verileri ile günlük servis hizmeti veya periyodik bakım hizmeti takibi yapılabilir. Sistem tarafından yapılan garanti takibi ile beraber, garantisi bitmiş cihazlar için kullanıcı otomatik olarak uyarılır. True CRM Pro 1, bakım anlaşması çalışmaları yapan firmalar için sözleşme takibi alt yapısını da oluşturur. Periyodik olarak yapılması gereken servis bakım tarihlerini ve süresi biten sözleşmeleri hatırlatır. Kullanıcılar yeni müşteriler için pazarlama ve satış çalışmalarını yürütürken, kayıtlı müşteriler için sistemde mevcut olan detaylı cihaz bilgilerini kullanarak bakım teklifleri hazırlayabilirler.

Hep beraber satış yapıyoruz

True CRM Pro 1, teknik servis hizmetlerinin, satış organizasyonu ile bir arada yürütülmesi sayesinde satış aşamasında ihtiyaç duyulabilecek servis verilerinin aynı ekranda izlenmesini ve satıcının müşteri karşısında detaylı bilgi donanımı ile güçlü olmasını sağlar.

Günümüzün çetin piyasa koşullarında yeni müşteriler kazanmanın ve satış yapmanın güçlü altyapısını oluşturan True CRM Pro 1, aynı zamanda teknik servis departmanının da pazarlama ve satış çalışmalarına aktif olarak katılımını destekler.

Modül Kapsamı:

< Pazarlama İşlemleri, Satış Yönetimi, Teknik Servis Yönetimi >

Firma Bilgileri, Kişi Bilgileri, Aktivite Yönetimi, İş Planı/Randevu Takibi, Kampanya Yönetimi,  Teklif Yönetimi, Prim Hesabı, Satış Hedefleri, Ürün Kartı, Sipariş İşlemleri, Personel Takibi, Doküman Yönetimi, Günlük İş Takibi, Mail, Fax, Sms

Ekip Takip, Ekip Yetkilendirme İşlemleri, Servis Fişi, Sistem (Cihaz) Kartı, Bakım Takibi, Kullanılan Malzeme Takibi, Garanti Takibi, MRS ve Grafik Raporlar

Sık Sorulan Sorular

True CRM profesyonel 1 paketinde firmanızın Pazarlama, Satış ve Teknik Servisi yönetimini tek sistemde takip edebilirsiniz.
Pazarlama aşamasındaki görüşme kayıtları ile başlayan müşteri ilişkileri takibi, teklif ve sipariş aşamasındaki veriler, satış sonrası cihaz ve teknik servis bilgileri ile birlikte, müşteri ile ilgili bütün detayları tek merkezden yönetebilirsiniz.

* True CRM Profesyonel 1’in Pazarlama ve Satış detaylarını CRM Standart paket bölümünden, Teknik Servis Yönetimi detaylarını Teknik Servis bölümünden ayrıca inceleyebilirsiniz.

True CRM programları çalışma kapasitesi çok büyük olan bilgisayara ihtiyaç duymaz. Teknoloji marketlerden satın alabileceğiniz İşletim Sistemi MS Windows olan, giriş seviyesinde her bilgisayar ile çalışabilir.

Evet, True CRM Profesyonel 1 paket ile teknik servis formunu yazıcıdan çıktı alabilirsiniz. Birden fazla farklı servis form tasarımı ile çalışabilir ve ayrıca planlanan bütün servisleri tek bir sayfada dökümünü alabilirsiniz.
Cihaz kabul yapan firmalar için üzerinde müşteri adı, cihaz marka, model ve seri no gibi bilgilerin yer aldığı Barkod etiketi baskısı alabilirsiniz.

 • Firmamız açıldığı anda ilk düşündüğümüz konulardan biri CRM sistemimizdi. Bu sistem muhasebe, stok yönetimi, lojistik ve diğer tüm konularda tek bir çatı altında çalışmalı ve herhangi bir bilgi girişi tüm sistemle entegre olmalıydı. Bu sistemi kuran ve işletmemize destek veren firma öyle bir firma olmalıydı ki; bizi anlamalı, bizi dinlemeli, ihtiyaçlarımızı tam olarak algılayabilmeli, ekibimizdeki her arkadaşımızla empati yapabilmeli ve onlara özel çözümler üretebilmeliydi. İşte tüm bu istediklerimizi Asen Yazılım’da bulduk.
  Turhan Karakaya
  Yönetim Kurulu Başkanı
 • Şirketimizde 1999 tarihinden itibaren kesintisiz olarak, teknik servis kayıtlarının tutulması, müşteri portföyü, servis analizleri, ekip takip organizasyonu, müşteri abonelik sözleşmeleri, cari, çek, banka hareketleri ve stok takibinden oluşan ön muhasebe kayıtları sorunsuz olarak True CRM programı ile yürütülmektedir. Bu kullanışlı program ve şimdiye kadar vermiş oldukları kesintisiz destek hizmetlerinden dolayı tüm Asen ekibine teşekkürlerimizi sunarız.
  Osman Dumlupınar
  Şirket Müdürü
 • Firmamız üretim, muhasebe, satış ve satış sonrası destek birimlerinin her alanının kolayca kullanabileceği TRUE CRM programının Ultimate paketini 2008 haziran ayından itibaren aktive etmiş olup, tüm bölgelerimiz arası iş akışlarını bu sistemle kontrol etmektedir. Programın kullanım kolaylığı ve iş akışının her aşamada takibi sonucu tüm birimlerdeki ve bölgeler arası işleyişi ile özellikle stok takibi için son derece verimli olup, True yazılım ekibine teşekkür ederiz.
  Tuğçe Öztürk
  Bölge Müdürü
 • Teknik Servis ve yedek parça satışlarımızın takibinde kullandığımız True Crm, yaptığımız işlerin standart takibinden çok daha fazla seçenek sunarak beklentilerimizin üstünde bir hizmet sağlamıştır. Ekiplerimizin planlaması ve koordinasyonundan performans takibine, makine arıza takibinden müşteri memnuniyetimizin arttırılmasına kadar geniş bir yelpazede True Crm’den yararlanmaktayız. Sistemsel anlamda bu başarının yanı sıra satış sonrası destekleri ile de her zaman çözüm ortağı olarak yanımızda yer almışlardır. Asen Yazılım ve True CRM sistemi ile çalışmanın doğru bir tercih olduğu bir sene sonra aldığımız veri sonuçlarından da kendini göstermiştir. Destekleri için teşekkürler.
  Aybike Erdem
  Yönetim Temsilcisi
 • KEMSAN’ ın True CRM’ i tercih etmesinin asıl sebebi programın muadillerine göre sağladığı esneklikti. Çok farklı ürünleri içinde barındıran ürün yelpazemize ve bunlar içinde değişiklik gösterebilen özelleştirilmiş çözüm önerilerimize mevcut programlar cevap veremiyordu. Programın MS Office ile çalışan dinamik yapılı entegrasyonu bu alanda bize çok yardımcı oldu. Teklif hazırlama ve müşteri ilişkileri ile ilgili True CRM’in faydalarını gözlemledik. Asen Yazılım ekibinin sağladığı anlık destek ve satış sonrası hizmetlerinden çok memnun kaldık.
  Çağın Ceyhan
  Pazarlama sorumlusu
 • Şirketimizin satış, servis, pazarlama ve muhasebe bölümleri arasındaki bilgi paylaşımını tek yerden yapabilmeyi sağlayan, geçmişi görerek gelecek planlaması yapabilmemize izin veren, müşterilerimizin kayıtlarını her daim elimizin altında tutmamızı sağlayan True CRM, şirketimizin vazgeçilmez bir parçası oldu. True CRM’ i şirketimizin bir parçası yapan Asen Yazılım ekibine çok teşekkür ederiz.
  Fırat Kaan Özyarar
  Satış Destek Uzmanı
 • Neta, ürünlerin kalitesi kadar satış sonrası hizmetler konusundaki çalışmaları ile de ön plana çıkarak bu başarı grafiğinin ivmelenmesini sağlamıştır. Bu çalışmalarda True Teknik Servis programının katkısı çok önemlidir. Sağladığı imkanlarla hem gereksiz harcanan zaman kayıplarının önüne geçmiştir, hem de sürekli iyileştirme prosesleri için gerekli olan verilere ulaşmamıza imkan vermiştir. Ayrıca satış sonrası verilen destek, bu markayı tercihimizde doğru bir iş yaptığımızı bize göstermiştir.
  Bilal Altunbaş
  Satış Sonrası Hizmetler Müdürü
 • Asen Yazılım ile 2009 yılından beri gelen, karşılıklı anlayışa dayanan, özverili ve verimli bir süreç yaşamaktayız. Eğer bu tip bir program kullanmaya karar verdiyseniz, önemli olan programın nitelikleri değil, sizin istediklerinizin program tarafından verilebilir olmasıdır. Bu da ürün sağlayıcının sizin isteklerinizi anlaması ve özverili bir biçimde çalışarak, isteklerinizi tam olarak yerine getirmeye çalışması ile sağlanabilir. Bu açıdan Asen Yazılım çalışanlarının iş disiplinlerini başarılı buluyorum. True CRM hem ekonomik olması, hem de kullanışlı olması ile artık iş hayatımızın önemli bir parçasıdır.
  Ersin SAYIN
  Mühendislik ve Satış Departmanı Ekip Lideri
 • Asen Yazılım ve True CRM ile tanışalı 2 yıldan uzun zaman oluyor. Yazılımı, firmamız ihtiyaçlarına en uygun hale getirerek bize sunan ve her “imdat!” dediğimizde telefonun diğer ucundan bize desteklerini esirgemeyen Asen Yazılım ailesine çok teşekkür ederiz.
  Beste Çomak
  Managing Coordinator
 • 2010 yılından beri True CRM yazılımını kullanıyoruz. İş takibi ve müşterilerimize yönelik raporlamalarda çok verimli sonuçlar almaktayız. Sektörel olarak perakende hizmet servisleri veren firmalar için inanılmaz avantajlı çözümler sunan bu programı herkese tavsiye ederim. Ayrıca satış sonrası ve eğitim destekleri her konuda bilinçli operatif yaklaşımları kullanıcıyı rahat ettirmektedir.
  Murat Altınkaya
  Genel Müdür