Müşterilerimizin Düşünceleri

ASAL İKLİMLENDİRME TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

 

Firmamız Hitachi Klima Sistemleri Distribütörü olan Asal İklimlendirme Teknolojileri AŞ olarak True CRM yazılımını satış ekipleri takip ve yönetimi, tekliflerin tümünün organizasyonu, idaresi, tekliflerin verilmesi, raporlanması, satış sonrası hizmetler yönetiminin tüm adımlarının takip ve koordinasyonu işlemlerinin yanı sıra, muhasebe, finans ve stok yönetimi için kullanmaktayız. Tüm program paketlerinin neredeyse tüm nimetlerinden yararlanıyoruz. Yazılımın her bölümü itina ile tasarlanmış, büyük tecrübelerden sonra oluşturulmuş, esnek kullanıma uygun, raporlama, kontrol, analiz ve denetimlere müsade edebilen nitelikte, son derece yüksek verim aldığımız özellikleri içinde barındıran harika bir ürün.

Ayrıca aldığımız servis ve hizmet özellikle takdir edilmesi gereken bir durum. Bu tür yazılımlar kullanıldığında bizce en önemli konu isteğe bağlı taleplere uyum ve anında hızlı servis çok büyük önem ve değere sahip. Biz firma olarak gerek bir ana firmanın ihtiyaç duyduğu sevk ve idare gereksinimleri, gerekse satış, satış sonrası hizmetler, pazarlama yönetimi, muhasebe ve stok yönetimi ihtiyaçlarımızı etkin bir şekilde bu program vasıtası ile sağlayabiliyoruz ve her firmaya bu ürün ile birlikte servis sağlayıcısı olan firma ile çalışmasını ısrarla hatta şiddetle tavsiye ediyoruz.

asal_logo

 

Turhan KARAKAYA
Endüstri Yüksek Mühendisi, MBA

NORM TEKNİK MALZEME TİC. İNŞ. SAN. LTD. ŞTİ.

 

Asen Yazılım ile 2009 yılından beri gelen, karşılıklı anlayışa dayanan, özverili ve verimli bir süreç yaşamaktayız. Eğer bu tip bir program kullanmaya karar verdiyseniz, önemli olan programın nitelikleri değil, sizin istediklerinizin program tarafından verilebilir olmasıdır. Bu da ürün sağlayıcının sizin isteklerinizi anlaması ve özverili bir biçimde çalışarak, isteklerinizi tam olarak yerine getirmeye çalışması ile sağlanabilir. Bu açıdan Asen Yazılım çalışanlarının iş disiplinlerini başarılı buluyorum. True CRM hem ekonomik olması, hem de kullanışlı olması ile artık iş hayatımızın önemli bir parçasıdır.

 

normteknik_logo

 

Ersin SAYIN
Mühendislik ve Satış Departmanı Ekip Lideri

KAYNAK ELEKTRONİK MAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

 

KEMSAN’ ın True CRM’ i tercih etmesinin asıl sebebi programın muadillerine göre sağladığı esneklikti. Çok farklı ürünleri içinde barındıran ürün yelpazemize ve bunlar içinde değişiklik gösterebilen özelleştirilmiş çözüm önerilerimize mevcut programlar cevap veremiyordu. Programın MS Office ile çalışan dinamik yapılı entegrasyonu bu alanda bize çok yardımcı oldu. Teklif hazırlama ve müşteri ilişkileri ile ilgili True CRM’in faydalarını gözlemledik. Asen Yazılım ekibinin sağladığı anlık destek ve satış sonrası hizmetlerinden çok memnun kaldık.

Çağın Ceyhan
Pazarlama sorumlusu
kemsan_logo

MUSTEK TAKIM TEZGAHLARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

 

Şirketimizin satış, servis, pazarlama ve muhasebe bölümleri arasındaki bilgi paylaşımını tek yerden yapabilmeyi sağlayan, geçmişi görerek gelecek planlaması yapabilmemize izin veren, müşterilerimizin kayıtlarını her daim elimizin altında tutmamızı sağlayan True CRM, şirketimizin vazgeçilmez bir parçası oldu. True CRM’ i şirketimizin bir parçası yapan Asen Yazılım ekibine çok teşekkür ederiz.

Fırat Kaan Özyarar
Satış Destek Uzmanı

ALTAŞ İLETİŞİM TELEKOMÜNİKASYON İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

 

Büyük organizasyonlarda vazgeçilmez olan kurumsal kaynak planlamamızı yönetebilmemizi, müşterimize bu planlamayı olumlu yansıtarak yakınsama sağlamamızı, şirket içi Eğitim, Denetleme, Saha Kontrolleri, Ekip organizasyonu, Finans, Stok kontrolleri gibi bir çok konuda yapılandırmamızı ve aynı zamanda tüm bunları aktif raporlamalar ile olumlu çıktılar sağladığı için bizi True CRM ile tanıştıran Asen yazılıma teşekkür ederiz.

Özgür Emrah Kutlu
Transmisyon Network Yöneticisi

IMI HİDRONİK MÜHENDİSLİK İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.

 

2014 yılında, firmamız IMI Hydronic Engineering’in Türkiye’deki atılımının başlarında, fiyat tekliflerini hazırlama, kontrol ve takip için True CRM’ i seçtik. Gerek hızlı ve çözüm odaklı teknik destek, gerekse program alt yapısı açısından, firmanız ile geçtiğimiz süreçte oldukça iyi çalışmalar gerçekleştirdik. Sahip olduğumuz iyi ilişkiler sayesinde birlikte çalışma arzumuz devam etmektedir. Bu süreç boyunca bütün yardımlarınız için ve bu faydalı programı bize sağladığınız için emeği geçen bütün çalışanlarınıza teşekkür ederiz.

Volkan Gerdan
Genel Müdür

BUTES TESİSAT TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

 

Şirketimizde 1999 tarihinden itibaren kesintisiz olarak, teknik servis kayıtlarının tutulması, müşteri portföyü, servis analizleri, ekip takip organizasyonu, müşteri abonelik sözleşmeleri, cari, çek, banka hareketleri ve stok takibinden oluşan ön muhasebe kayıtları sorunsuz olarak True yazılım programı ile yürütülmektedir. Bu kullanışlı program için ve şimdiye kadar yapmış oldukları kesintisiz destek hizmetlerinden dolayı tüm Asen ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Osman Dumlupınar
Şirket Müdürü

DESER KİMYA SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ.

 

Firmamız üretim, muhasebe, satış ve satış sonrası destek birimlerinin her alanının kolayca kullanabileceği TRUE CRM programının Ultimate paketini 2008 haziran ayından itibaren aktive etmiş olup, tüm bölgelerimiz arası iş akışlarını bu sistemle kontrol etmektedir. Programın kullanım kolaylığı ve iş akışının her aşamada takibi sonucu tüm birimlerdeki ve bölgeler arası işleyişi ile özellikle stok takibi için son derece verimli olup, True yazılım ekibine teşekkür ederiz.

Tuğçe Öztürk
Bölge Müdürü

TERMOSOLAR PETROL ÜRÜNLERİ NAK. TEM. HİZ. İNŞ. GIDA İLET. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

 

2010 yılından beri True CRM yazılımını kullanıyoruz. İş takibi ve müşterilerimize yönelik raporlamalarda çok verimli sonuçlar almaktayız. Sektörel olarak perakende hizmet servisleri veren firmalar için inanılmaz avantajlı çözümler sunan bu programı herkese tavsiye ederim. Ayrıca satış sonrası ve eğitim destekleri her konuda bilinçli operatif yaklaşımları kullanıcıyı rahat ettirmektedir.

Murat Altınkaya
Genel Müdür
tsygrup1_logo

POLYMAK MÜHENDİSLİK İÇ VE DIŞ TİCARET

 

Asen Yazılım ve True CRM ile tanışalı 2 yıldan uzun zaman oluyor. Yazılımı, firmamız ihtiyaçlarına en uygun hale getirerek bize sunan ve her “imdat!” dediğimizde telefonun diğer ucundan bize desteklerini esirgemeyen Asen Yazılım ailesine çok teşekkür ederiz.

Beste Çomak
Managing Coordinator

KADROMAK MAKİNE SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş

 

Teknik Servis ve yedek parça satışlarımızın takibinde kullandığımız True Crm, yaptığımız işlerin standart takibinden çok daha fazla seçenek sunarak beklentilerimizin üstünde bir hizmet sağlamıştır. Ekiplerimizin planlaması ve koordinasyonundan performans takibine, makine arıza takibinden müşteri memnuniyetimizin arttırılmasına kadar geniş bir yelpazede True Crm’den yararlanmaktayız. Sistemsel anlamda bu başarının yanı sıra satış sonrası destekleri ile de her zaman çözüm ortağı olarak yanımızda yer almışlardır. Asen Yazılım ve True CRM sistemi ile çalışmanın doğru bir tercih olduğu bir sene sonra aldığımız veri sonuçlarından da kendini göstermiştir. Destekleri için teşekkürler.

Aybike Erdem
Yönetim Temsilcisi

NETA ELEKTRONİK CİHAZLAR SAN. VE TİC. A .Ş.

 

Neta, ürünlerin kalitesi kadar satış sonrası hizmetler konusundaki çalışmaları ile de ön plana çıkarak bu başarı grafiğinin ivmelenmesini sağlamıştır. Bu çalışmalarda True Teknik Servis programının katkısı çok önemlidir. Sağladığı imkanlarla hem gereksiz harcanan zaman kayıplarının önüne geçmiştir, hem de sürekli iyileştirme prosesleri için gerekli olan verilere ulaşmamıza imkan vermiştir. Ayrıca satış sonrası verilen destek, bu markayı tercihimizde doğru bir iş yaptığımızı bize göstermiştir.

Bilal Altunbaş
Satış Sonrası Hizmetler Müdürü

İDEAL MAKİNA END. ÜRÜ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

 

Pazarlama grubumuzda görev alan arkadaşların temel satış ve teklif takibi ihtiyacını tamamlamak amacı ile program arayışına girdiğimiz bir dönemde True CRM hakkında güçlü referanslar almış ve inceledikten sonra bizim için uygun bir yazılım olduğuna karar vermiştik. İdeal makine yönetim kadrosu olarak, programın kuruluşundan bu güne kadar geçen zaman içinde artık pazarlama aktiviteleri takibi, satış ve teklif yönetimi, finans yönetimi ve satış sonrası servis yönetimi gibi ihtiyaçlarımızı True CRM sayesinde başarı ile çözdüğümüzü görüyoruz.

Alpaslan Tekin
Şirket Müdürü

ONAR TEKNİK LTD. ŞTİ.

 

Uzun yıllardır servis ve muhasebe için kullandığım programa yaklaşık 2 yıl öne CRM modülünü eklettik. Tüm ofis işlerimizi artık bu programdan yürütüyoruz. Son derece memnunuz ve sorunlarımıza hızlı dönüş yapılıyor. True programına emek vererek bizlerin kullanımını sağlayan tüm firma çalışanlarına teşekkür ederiz.

Oral Dinsel
Genel Müdür
OnarTeknik_logo

 

ALEMDAR POMPA İNŞ. ELK. MAK. SAN.

 

 True CRM ile 2013 yılından bu yana çalışmaktayız. Gerek muhasebe işlemlerimizde, gerek stok ve servis takiplerimiz de çok faydalı ve anında istenilen bilgiyi de sunması açısından her zaman için talep ettiğimiz bir programdır. Emeği geçen bütün ekip arkadaşlarınıza teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.

Hasan Azkaç
Genel Müdür
AlemdarPompa_logo

 

BAYSAL ARITMA MÜH. SAN. TİC. LTD.ŞTİ

 

Firmamızın kurumsal yapısına uygun CRM Sistemi arayışımız esnasında tanışmış olduğumuz Asen Yazılım sayesinde True CRM Sistemini 2009 yılından bu yana kullanmaktayız. True CRM Sisteminin sağladığı ortak çalışma platformu sayesinde BAYSAL ARITMA & MÜHENDİSLİK olarak müşteri odaklı, hızlı ve etkin bir şekilde müşterilerimize hizmet verebilmekteyiz. Desteklerinden dolayı Asen Yazılım ekibine teşekkür ederiz.

Cengiz Baysal
Genel Müdür
baysal_logo

ÖZDEMİR KEÇE SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.

 

Şirketlerin sürdürülebilir başarı süreçlerini koruma ve davam ettirmelerinde başlıca faktörler; ulaşılabilir bilgiye dayalı,  iç kontrollü, sistemli  çalışma ve zaman yönetimidir.
Bu ihtiyaçlarımız doğrultusunda True CRM sistemini tercih ettik. Asen Yazılıma desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Nusret Özdemir
Genel Müdür
ozdemir_logo

GÜRHAL OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

 

2012 Yılından bu yana True Programı ile çalışmaktayız. Program kullanıcısı olarak programın profesyonelliği ve aldığımız hizmet karşılı bizim için çok olumludur ve firma ihtiyacımıza tam olarak karşılık vermektedir. Destek için hızlı geri dönüşleri, bilgilendirme ve ihtiyaçlarımıza yönelik üretilen çözümlerde aldığımız netice tamdır. Asen Yazılıma teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Gülay Felek
Servis Müdürü
gurhal_logo